Передзвонити мені
UA

Курси підготовки пілотів для польотів з систем навігації RVSM, PBN, PBN B-RNAV, LVO

В авіаційному центрі «Скай» пілоти можуть пройти курси підготовки за такими програмами: RVSM, PBN, LVO.

Програми стосуються одноразового навчання для льотних фахівців, що мають діюче свідоцтво пілота, штурмана. Програми можуть застосовуватися для навчання фахівців, які втратили Свідоцтво у зв'язку з перервою в льотній роботі більш встановленого терміну, при якому потрібно повторне переучування і отримання відповідних допусків до польотів.

Практична підготовка пілотів з систем навігації в Україні

У чому особливості різних програм підготовки пілотів в АЦ "СКАЙ" ?

 1. Підготовка (теорія) льотного складу до виконання польотів на маршрутах B-RNAV з використанням методів зональної навігації; підготовка льотного складу до виконання польотів у повітряному просторі RVSM; підготовка льотного складу до польотів з використанням основних навігаційних характеристик (PBN).

  Дана програма розроблена відповідно до міжнародних і національних документів, які регламентують процедури і правила виконання польотів в зазначених повітряних просторах (зонах) для підготовки відповідних фахівців з числа льотного складу, що виконує польоти в зазначених зонах.

  Підготовка до виконання польотів на маршрутах B-RNAV передбачає вивчення основних положень Керівництва потрібних навігаційних характеристик (RNP), правила і процедури B-RNAV, вимоги до обладнання ПС при виконанні польотів в системі B-RNAV, кваліфікаційні вимоги до екіпажу при виконанні польотів у системі В-RNAV дії екіпажу при відмові апаратури зональної навігації при виконанні польотів в системі B-RNAV, планування польотів у системі B-RNAV.

  Теорія PBN, включаючи RNAV 5, P-RNAV, RNAV 1, Basic RNP 1, RNP АРСН (NPA передбачає ознайомлення із загальними положеннями документів ІСАО, вивчення вимоги PBN, вимоги до повітряного простору та повітряним суднам, вимоги до точності, цілісності, безперервності обслуговування, готовності (прогноз цілісності), контролю за витримуванням характеристик і видачі попереджень, сигналу в просторі, вимоги до складу навігаційних систем. вимоги до функціональних можливостей. вимоги до GNSS.

 2. Програма підготовки екіпажів до польотів в умовах обмеженої видимості LVO/LVTO.

  До польотів в умовах обмеженої видимості відносяться злети при видимості RVR менше 400м, і заходи по категорії CAT II/III. Кваліфікація льотного екіпажу для виконання польотів в умовах обмеженої видимості вимагає підготовки льотного екіпажу типу ПС і знання процедур оператора з виконання польотів. Кожний член льотного екіпажу повинен пройти курс підготовки і виконати тренування з взаємодії в екіпажі в умовах виконання польотів при обмеженій видимості.

 3. Програма первісної і періодичної підготовки льотного складу в області людського фактора (СRМ)

  Назва СRМ - Управління Ресурсами Екіпажу, досить повно відображає зміст курсу підготовки. Кожне слово в назві є ключовим. Ресурси & ndash; все, чим екіпаж може керувати з метою безпеки та ефективності польоту. Ця програма розроблена на основі міжнародних вимог. З точки зору CRM ресурсами безпеки є не тільки традиційні: техніка, нормативні та фізичні умови льотної експлуатації (метеорологія, аеродинаміка, правила польотів), але й людські (індивідуальні, групові та соціальні) елементи Авіа Транспортної Системи.

Підготовка пілотів за системою управлінням екіпажу (CRM)

Організація та проведення практичної підготовки пілотів на тренажерах в Україні та за кордоном

Авіаційний центр «Скай» проводить не тільки теоретичну підготовку фахівців високого класу. Ми також забезпечуємо своїх студентів тренажерною підготовкою. В Україні є можливість пройти підготовку на тренажері ІЛ-76. Для того щоб проводити навчання на найвищому рівні, у нас укладені договори з іноземними партнерами. Ми співпрацюємо з тренажерними центрами в Софії, Ризі, Празі, Вільнюсі, Стамбулі.

Якщо вас цікавить висококласна професійна підготовка пілотів – звертайтеся в АЦ«Скай & raquo;. Ми також проводимо навчання в режимі онлайн.

З питань навчання просимо Вас звертатися по email: trto@skyavia.com.ua або по телефону +38(044)337-24-38.

ACAS

B-RNAV

GPWS

PBN

CRM

RVSM

Вас зацікавили наші послуги? Давайте обговоримо!

Ми завжди на зв'язку. Скористайтеся, будь ласка, цією формою запиту для контакта з нашим представником.