Передзвонити мені
UA

Навчання технічного персоналу

Послуги з навчання авіаційного персоналу
Навчання авіаційного персоналу

Авіаційний Центр СКАЙ пропонує спеціалізовані онлайн і офлайн програми навчання для пілотів, бортпровідників, технічного та іншого наземного персоналу. Ми є сертифікованим навчальним центром організації Part 147, що дає нам можливість проводити тренінги, приймати іспити і видавати відповідні сертифікати для авіаційного персоналу.

Ми піднімемо ваш професіоналізм на новий рівень завдяки:

 • знанням та професійному навчанню висококваліфікованих інструкторів з більш ніж десятирічним досвідом роботи в авіаційній галузі;
 • ефективним освітнім рішенням з використанням програм дистанційного навчання та класичного навчання в класі;
 • індивідуальними навчальними курсами, включаючи заняття, які проводяться на вашій території, і регулярні курси в нашому навчальному центрі.

Авіаційний Центр СКАЙ прагне бути цінним діловим партнером для компаній авіаційної галузі, а також сприяє професійному зростанню та розвитку авіаційного персоналу.

Ми пропонуємо аудиторні та онлайн тренінги
 • Льотний екіпаж
 • Кабінний екіпаж
 • Технічний персонал
 • Ознайомтеся, будь ласка, з інформацією про наші курси нижче.

  З будь-яких питань навчання звертайтеся до нас за електронною поштою mto@skyavia.com.ua , по телефону +38(044)337-24-38 або за допомогою форми запиту на кожній вкладці курсів нижче.

  Авіаційний Центр СКАЙ пропонує наступні курси навчання для технічного персоналу:

  Спрощена англійська. Авіаційна термінологія

  Курс технічної англійської.

  Для кого

  Курс рекомендовано персоналу, діяльність якого пов'язана з читанням технічної та іншої документації ПС.

  Цілі курсу

  Курс передбачає вивчення та запам'ятовування слів, абревіатур, акронімів, як технічних, так і загальних, поширених в авіаційній тех. документації, з перекладом у «авіаційному контексті» у разі, якщо є кілька значень. Курс розрахований на навчання людей із будь-яким рівнем знання англійської мови.

  Зміст курсу

  У кожному з уроків є 50 англійськихслів/абревіатур/акронімів для вивчення впродовж 2-х днів. Після кожних трьох уроків виконується тестове завдання на переклад у двохнапрямах. Виконання тестових завдань обмежено в часі з розрахунку 12 сек. на одне завдання.

  Примітка

  Навчання проводиться дистанційно. За бажанням замовника курс може бути продовжений на один тиждень для закріплення отриманих знань

  Тривалість

  42 дні

  Тестування

  Так

  Сертифікація

  Так

  Система управління безпекою польотів (СУБП). Базовий курс
  Правила підтримання льотної придатності авіаційної техніки державної авіації (Частина - МВ)
  Для кого

  Курс рекомендовано для юридичних осіб, що здійснюють підтримання льотної придатності повітряних суден, внесених до реєстру державних повітряних суден України, та тимчасово зареєстрованих повітряних суден, які належать до військової техніки, а також компонентів, призначених для встановлення на такі повітряні судна.

  Ціли курсу

  Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог  з підтримання льотної придатності повітряних суден, внесених до реєстру державних повітряних суден України, та тимчасово зареєстрованих повітряних суден, які належать до військової техніки, включаючи будь-який компонент, призначений для встановлення на них.

  Тривалість

  Tеоретична підготовка(аудиторна) - 40 годин 09 хвилин

  Дистанційна підготовка – 5 діб

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Правила сертифікації повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, які належать до військової техніки, а також організацій розробника та виробника (Частина – 21В)
  Для кого

  Курс рекомендовано для юридичних та фізичних осіб, що здійснюють Сертифікацію повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, які належать до військової техніки, а також є їх розробниками та виробниками.

  Ціли курсу

  Надання систематизованої інформації щодо «Правил сертифікації повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, які належать до військової техніки, а також організацій розробника та виробника» (Частина-21В)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка(аудиторна) - 31 година 35 хвилин

  Дистанційна підготовка – 4 доби

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Правила видачі свідоцтв персоналу з технічного обслуговування авіаційної техніки державної авіації (Частина-66В)
  Для кого

  Курс рекомендовано для вивчення персоналом, що здійснює технічне обслуговування державних повітряних суден (далі - ДПС), їх компонентів і обладнання (далі - персонал), планування технічного обслуговування ДПС, керівників організацій з виконання/планування технічного обслуговування ДПС та персоналу інших зацікавлених організацій.

  Ціли курсу

  Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог та процедур видачі свідоцтв авіаційному персоналу з технічного обслуговування авіаційної техніки державної авіації.

  Тривалість

  Tеоретична підготовка(аудиторна) - 21 година 40 хвилин

  Дистанційна підготовка – 4 доби

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Правила схвалення організацій з технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки державної авіації (Частина-145В)
  Для кого

  Курс рекомендовано для керівників організацій з технічного обслуговування та ремонту ПС, персоналу з планування технічного обслуговування  ПС та компонентів ПС, персоналу, що здійснює ремонт, переведення на експлуатацію за технічним станом, модифікацію, модернізацію, технічне обслуговування та беруть участь у збільшенні ресурсів, продовженні строків служби – технічне обслуговування та ремонт державних повітряних суден, їх компонентів та обладнання, у тому числі повітряних суден та компонентів, які належать до військової техніки, іноземних держав та персоналу інших зацікавлених організацій.

  Ціли курсу

  Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до схвалення організацій з технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки державної авіації

  Тривалість

  Tеоретична підготовка(аудиторна) - 17 годин 20 хвилин

  Дистанційна підготовка – 3 доби

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Правила схвалення організацій з підготовки до технічного обслуговування авіацйної техніки державної авіації (Частина-147В)
  Для кого

  Курс рекомендовано для організацій, що здійснюють спеціальну фахову підготовку, перепідготовку авіаційного персоналу державної авіації до технічного обслуговування державних повітряних суден, їх компонентів та обладнання.

  Ціли курсу

  Надання систематизованих знань щодо встановлених технічних вимог до організацій, що здійснюють підготовку персоналу до технічного обслуговування державних повітряних суден (ПС), а також компонентів, що призначені для встановлення на таке ПС (кандидатів на отримання свідоцтв персоналу з технічного обслуговування ПС) та процедур для компетентних органів щодо видачі сертифікату схвалення таким організаціям.

  Тривалість

  Tеоретична підготовка(аудиторна) - 14 годин 20 хвилин

  Дистанційна підготовка – 3 доби

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Авіаційне законодавство
  Для кого

  Курс рекомендований для персоналу і керівників, діяльність яких пов'язана з виконанням / плануванням ТО і персоналу інших зацікавлених організацій.

  Цілі курсу

  Надання широкому загалу осіб задіяних в авіаційній галузі систематизованої інформації щодо світового авіаційного законодавства, а також авіаційного законодавства України

  Примітка

  За бажанням студента підготовка проводиться дистанційно або аудиторно 

  Тривалість

  28 годин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Система з'єднання електричних дротів
  Для кого

  Курс розроблений з метою підготовки персоналу організацій по ТО і по управлінню підтримкою льотної придатності. Програма розглядає особливості роботи з електричною проводкою та надає детальний аналіз вимог до ТО повітряних суден, в частині електричної проводки і планування робіт по ТО повітряного судна

  Цілі курсу

  Підготовка персоналу для професійної оцінки стану системи дротів і компонентів( EWIS), а також підтримки її працездатності і цілісності

  Зміст курсу

  Курс підготовки включає вивчення тем:

  • техніка безпеки при виконанні то систем проводів ВС, агрегатів, компонентів, обладнання та інструменту
  • алгоритми пошуку несправностей
  • принципи електричних вимірювань
  • структура і будова систем проводів, а також відповідна технічна документація (SWPM, WDM, SSM)
  • різні види інспекцій, людський фактор при виконанні інспекцій, зональна структура ВС і типові пошкодження;
  • джерела забруднення проводів і компонентів EWIS, процедури очищення і захисту, а також використовувані для цього матеріали
  • вміння ідентифікувати різні види проводів, кабелів, методи і критерії оцінки їх пошкоджень, відповідність допуску цих пошкоджень, технології ремонту і превентивного ТО
  • процедури ремонту і метод інспекції для конкретного типу компонентів EWIS (електричні роз'єми з'єднань, клемні з'єднання, сплайси і т. д.)
  • заміна компонентів EWIS
  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  18 годин 40 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Безпека паливних баків (FTS Level1 + Level2), базовий курс
  Для кого

  Курс рекомендований для персоналу організації з ТО, схваленої за Part-145, необхідний для здійснення планування,виконання контролю, інспектування та засвідчення ТО ПС і компонентів паливної системи.

  Цілі курсу

  Забезпечити підготовку наступних знань і навичок у персоналу:

  • історія подій, які пов'язані з безпекою паливних баків, а також теоретичних і практичних елементів предмета
  • здатність комбінувати і застосовувати окремі елементи знань в логічній і вичерпні формі
  • обізнаність як вищезазначені елементи впливають на ВС
  • здатність визначати компоненти або частини ВС, пов'язані з FTS-проблемою, використовуючи документацію виробника
  • здатність планувати роботу або застосувати сервісний бюлетень і директиву льотної придатності
  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  8 годин 25 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Людський фактор при експлуатації авіаційної техніки (HF), базовий курс
  Для кого

  Курс призначений для персоналу організацій з технічного обслуговування та персоналу організацій з управління підтриманням льотної придатності 

  Цілі курсу
  • ознайомлення з теоретичними засадами явища "Людський фактор" та статистичними даними щодо фізичних та ментальних обмежень людини
  • вивчення впливу людського фактору при здійсненні процедур ТО, обробці технічної інформації, використанні контрольно-вимірювалього інструмента та апаратури
  • вживання практичних заходів щодо попередження негативного впливу людського фактору при експлуатації авіаційної техніки
  Примітка

  Підготовка проводиться дистанційно або стаціонарно за бажанням студента 

  Тривалість

  17 годин 15 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Ознайомлювальний курс (Familiarization Course) для ПС Airbus A318/319/320/321 (CFM56 & IAEV2500)
  Ознайомлювальний курс (Familiarization Course) для ПС Boeing 737-300/400/500
  Ознайомлювальний курс (Familiarization Course) для ВС Boeing 737-600/700/800/900
  Авіаційні правила України, Частина-21 (АПУ-21) - "Сертифікація повітряних суден, пов'язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також організацій розробника та виробника" - Загальний курс
  Для кого

  Курс рекомендовано для юридичних та фізичних осіб що здійснюють Сертифікацію повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також є їх розробниками та виробниками

  Цілі курсу

  Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до організацій, що здійснюють Сертифікацію  повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також є їх розробниками та виробниками

  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  40 годин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 3, Частина-66 до цих Авіаційних правил. Базовий курс
  Для кого

  Курс рекомендовано для персоналу та керівників, діяльність яких пов’язана з виконанням / плануванням ТО повітряних суден, та персоналу інших зацікавлених організацій

  Цілі курсу

  Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до осіб, які здійснюють ТО ПС та компонентів, що призначені для встановлення на ПС

  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  22 години

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Авіаційні правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 2, Частина-145 до цих Авіаційних правил. Базовий курс
  Для кого

  Курс рекомендовано для персоналу та керівників, діяльність яких пов’язана з виконанням / плануванням ТО повітряних суден, та персоналу інших зацікавлених організацій

  Цілі курсу

  Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до організацій, які здійснюють ТО ПС та компонентів, що призначені для встановлення на ПС

  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  15 годин 30 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 4, Частина-147 до цих Авіаційних Правил. Базовий курс
  Для кого

  Курс рекомендовано для організацій, що здійснюють підготовку авіаційного персоналу до ТО цивільного ПС, а також компонентів, що призначені для встановлення на таке ПС

  Цілі курсу

  Надання систематизованих знань щодо встановлених технічних вимог  до організацій, що здійснюють підготовку персоналу до технічного обслуговування цивільних повітряних суден, а також компонентів, що призначені для встановлення на таке ПС (кандидатів на отримання свідоцтв персоналу з ТО ПС) та процедур для компетентних органів щодо видачі сертифікату схвалення таким організаціям

  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  18 годин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 1, Частина-М до цих Авіаційних Правил. Базовий курс
  Для кого

  Курс рекомендовано для юридичних та фізичних осіб, що здійснюють підтримання льотної придатності ПС внесених до Державного реєстру цивільних ПС України, включаючи ТО, а також компонентів, що призначені для встановлення на такі ПС

  Цілі курсу

  Надання систематизованих знань щодо встановлених технічних вимог  до організацій, що здійснюють підтримання льотної придатності ПС внесених до Державного реєстру цивільних ПС України, включаючи ТО, а також компонентів, що призначені для встановлення на такі ПС

  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  28 годин 10 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 5, Частина-T до цих Авіаційних правил. Базовий курс
  Для кого

  Курс рекомендовано для персоналу та керівників, діяльність яких пов’язана з виконанням / плануванням ТО повітряних суден, та персоналу інших зацікавлених організацій

  Цілі курсу

  Надання широкому загалу осіб, задіяних в авіаційній галузі, систематизованої інформації щодо світового Авіаційного законодавства а також Авіаційного законодавства України

  Примітка

  За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

  Тривалість

  28 годин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Теоретична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 до проведення ТО ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 209 годин 15 хвилин  

  Екзамен – 7 годин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В1.1 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 192 години 15 хвилин  

  Екзамен – 6 годин 15 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Практика
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Практична підготовкa персоналу категорії В1.1 до проведення ТО ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Практична підготовка - 89 годин 30 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 158 годин 15 хвилин  

  Екзамен – 5 годин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Практика
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Практична підготовкa персоналу категорії В2 до проведення ТО ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Практична підготовка - 81 година 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії C на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для авіаційно-технічного персоналу, який має свідоцтво категорії C, інженерного персоналу, адміністративного персоналу, керівників підприємств, інспекторів національних органів державної авіаційної влади 

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії С на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 30 години 15 хвилин  

  Екзамен – 1 година 15 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Теоретична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 до проведення ТО ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 206 годин 45 хвилин  

  Екзамен – 7 годин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Практична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 на тип ВС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) відповідно до авіаційних правил України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Практична підготовка - 106 годин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В1.1 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 189 годин 45 хвилин  

  Екзамен – 6 годин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 162 години 45 хвилин  

  Екзамен – 5 годин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В1.1 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 191 година 

  Екзамен – 6 годин 15 хвилин

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Практика
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Практична підготовка персоналу категорії В1.1 до проведення ТО ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та ПС Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Практична підготовка - 95 годин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 151 година 30 хвилин 

  Екзамен – 5 годин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії C на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для авіаційно-технічного персоналу, який має свідоцтво категорії C, інженерного персоналу, адміністративного персоналу, керівників підприємств, інспекторів національних органів державної авіаційної влади 

  Цілі курсу

  Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

  Тривалість

  Tеоретична підготовка - 39 годин 10 хвилин 

  Екзамен – 1 година 35 хвилин 

  Екзамен

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ЗС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) – Теорія
  Для кого

  Програма розрахована для персоналу з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Теоретична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 до проведення ТО ВС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) B відповідно до авіаційних правил України Додаток 3 (Part 6 4 (Part 147)

  Теоретична підготовка

  212 годин 54 хвилини

  Іспит

  5 годин 24 хв

  Іспит

  Так

  Сертифікація

  Так

  Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ВС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) – Практика
  Для кого

  Програма розрахована для персоналу з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

  Цілі курсу

  Практична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 на тип ЗС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) відповідно до авіаційних правил України Додаток 3 (Part 66) Part 147)

  Тривалість

  Практична підготовка – 103 години

  Іспит

  Так

  Сертифікація

  Так

 • Онлайн навчання
 • Льотний екіпаж
 • Кабінний екіпаж
 • Технічний персонал
 • Онлайн навчання

Ознайомтеся, будь ласка, з інформацією про наші курси нижче.

З будь-яких питань навчання звертайтеся до нас за електронною поштою mto@skyavia.com.ua , по телефону +38(044)337-24-38 або за допомогою форми запиту на кожній вкладці курсів нижче.

Авіаційний Центр СКАЙ пропонує наступні курси навчання для технічного персоналу:

Спрощена англійська. Авіаційна термінологія

Курс технічної англійської.

Для кого

Курс рекомендовано персоналу, діяльність якого пов'язана з читанням технічної та іншої документації ПС.

Цілі курсу

Курс передбачає вивчення та запам'ятовування слів, абревіатур, акронімів, як технічних, так і загальних, поширених в авіаційній тех. документації, з перекладом у «авіаційному контексті» у разі, якщо є кілька значень. Курс розрахований на навчання людей із будь-яким рівнем знання англійської мови.

Зміст курсу

У кожному з уроків є 50 англійськихслів/абревіатур/акронімів для вивчення впродовж 2-х днів. Після кожних трьох уроків виконується тестове завдання на переклад у двохнапрямах. Виконання тестових завдань обмежено в часі з розрахунку 12 сек. на одне завдання.

Примітка

Навчання проводиться дистанційно. За бажанням замовника курс може бути продовжений на один тиждень для закріплення отриманих знань

Тривалість

42 дні

Тестування

Так

Сертифікація

Так

Система управління безпекою польотів (СУБП). Базовий курс
Правила підтримання льотної придатності авіаційної техніки державної авіації (Частина - МВ)
Для кого

Курс рекомендовано для юридичних осіб, що здійснюють підтримання льотної придатності повітряних суден, внесених до реєстру державних повітряних суден України, та тимчасово зареєстрованих повітряних суден, які належать до військової техніки, а також компонентів, призначених для встановлення на такі повітряні судна.

Ціли курсу

Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог  з підтримання льотної придатності повітряних суден, внесених до реєстру державних повітряних суден України, та тимчасово зареєстрованих повітряних суден, які належать до військової техніки, включаючи будь-який компонент, призначений для встановлення на них.

Тривалість

Tеоретична підготовка(аудиторна) - 40 годин 09 хвилин

Дистанційна підготовка – 5 діб

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Правила сертифікації повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, які належать до військової техніки, а також організацій розробника та виробника (Частина – 21В)
Для кого

Курс рекомендовано для юридичних та фізичних осіб, що здійснюють Сертифікацію повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, які належать до військової техніки, а також є їх розробниками та виробниками.

Ціли курсу

Надання систематизованої інформації щодо «Правил сертифікації повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, які належать до військової техніки, а також організацій розробника та виробника» (Частина-21В)

Тривалість

Tеоретична підготовка(аудиторна) - 31 година 35 хвилин

Дистанційна підготовка – 4 доби

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Правила видачі свідоцтв персоналу з технічного обслуговування авіаційної техніки державної авіації (Частина-66В)
Для кого

Курс рекомендовано для вивчення персоналом, що здійснює технічне обслуговування державних повітряних суден (далі - ДПС), їх компонентів і обладнання (далі - персонал), планування технічного обслуговування ДПС, керівників організацій з виконання/планування технічного обслуговування ДПС та персоналу інших зацікавлених організацій.

Ціли курсу

Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог та процедур видачі свідоцтв авіаційному персоналу з технічного обслуговування авіаційної техніки державної авіації.

Тривалість

Tеоретична підготовка(аудиторна) - 21 година 40 хвилин

Дистанційна підготовка – 4 доби

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Правила схвалення організацій з технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки державної авіації (Частина-145В)
Для кого

Курс рекомендовано для керівників організацій з технічного обслуговування та ремонту ПС, персоналу з планування технічного обслуговування  ПС та компонентів ПС, персоналу, що здійснює ремонт, переведення на експлуатацію за технічним станом, модифікацію, модернізацію, технічне обслуговування та беруть участь у збільшенні ресурсів, продовженні строків служби – технічне обслуговування та ремонт державних повітряних суден, їх компонентів та обладнання, у тому числі повітряних суден та компонентів, які належать до військової техніки, іноземних держав та персоналу інших зацікавлених організацій.

Ціли курсу

Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до схвалення організацій з технічного обслуговування та ремонту авіаційної техніки державної авіації

Тривалість

Tеоретична підготовка(аудиторна) - 17 годин 20 хвилин

Дистанційна підготовка – 3 доби

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Правила схвалення організацій з підготовки до технічного обслуговування авіацйної техніки державної авіації (Частина-147В)
Для кого

Курс рекомендовано для організацій, що здійснюють спеціальну фахову підготовку, перепідготовку авіаційного персоналу державної авіації до технічного обслуговування державних повітряних суден, їх компонентів та обладнання.

Ціли курсу

Надання систематизованих знань щодо встановлених технічних вимог до організацій, що здійснюють підготовку персоналу до технічного обслуговування державних повітряних суден (ПС), а також компонентів, що призначені для встановлення на таке ПС (кандидатів на отримання свідоцтв персоналу з технічного обслуговування ПС) та процедур для компетентних органів щодо видачі сертифікату схвалення таким організаціям.

Тривалість

Tеоретична підготовка(аудиторна) - 14 годин 20 хвилин

Дистанційна підготовка – 3 доби

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Авіаційне законодавство
Для кого

Курс рекомендований для персоналу і керівників, діяльність яких пов'язана з виконанням / плануванням ТО і персоналу інших зацікавлених організацій.

Цілі курсу

Надання широкому загалу осіб задіяних в авіаційній галузі систематизованої інформації щодо світового авіаційного законодавства, а також авіаційного законодавства України

Примітка

За бажанням студента підготовка проводиться дистанційно або аудиторно 

Тривалість

28 годин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Система з'єднання електричних дротів
Для кого

Курс розроблений з метою підготовки персоналу організацій по ТО і по управлінню підтримкою льотної придатності. Програма розглядає особливості роботи з електричною проводкою та надає детальний аналіз вимог до ТО повітряних суден, в частині електричної проводки і планування робіт по ТО повітряного судна

Цілі курсу

Підготовка персоналу для професійної оцінки стану системи дротів і компонентів( EWIS), а також підтримки її працездатності і цілісності

Зміст курсу

Курс підготовки включає вивчення тем:

 • техніка безпеки при виконанні то систем проводів ВС, агрегатів, компонентів, обладнання та інструменту
 • алгоритми пошуку несправностей
 • принципи електричних вимірювань
 • структура і будова систем проводів, а також відповідна технічна документація (SWPM, WDM, SSM)
 • різні види інспекцій, людський фактор при виконанні інспекцій, зональна структура ВС і типові пошкодження;
 • джерела забруднення проводів і компонентів EWIS, процедури очищення і захисту, а також використовувані для цього матеріали
 • вміння ідентифікувати різні види проводів, кабелів, методи і критерії оцінки їх пошкоджень, відповідність допуску цих пошкоджень, технології ремонту і превентивного ТО
 • процедури ремонту і метод інспекції для конкретного типу компонентів EWIS (електричні роз'єми з'єднань, клемні з'єднання, сплайси і т. д.)
 • заміна компонентів EWIS
Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

18 годин 40 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Безпека паливних баків (FTS Level1 + Level2), базовий курс
Для кого

Курс рекомендований для персоналу організації з ТО, схваленої за Part-145, необхідний для здійснення планування,виконання контролю, інспектування та засвідчення ТО ПС і компонентів паливної системи.

Цілі курсу

Забезпечити підготовку наступних знань і навичок у персоналу:

 • історія подій, які пов'язані з безпекою паливних баків, а також теоретичних і практичних елементів предмета
 • здатність комбінувати і застосовувати окремі елементи знань в логічній і вичерпні формі
 • обізнаність як вищезазначені елементи впливають на ВС
 • здатність визначати компоненти або частини ВС, пов'язані з FTS-проблемою, використовуючи документацію виробника
 • здатність планувати роботу або застосувати сервісний бюлетень і директиву льотної придатності
Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

8 годин 25 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Людський фактор при експлуатації авіаційної техніки (HF), базовий курс
Для кого

Курс призначений для персоналу організацій з технічного обслуговування та персоналу організацій з управління підтриманням льотної придатності 

Цілі курсу
 • ознайомлення з теоретичними засадами явища "Людський фактор" та статистичними даними щодо фізичних та ментальних обмежень людини
 • вивчення впливу людського фактору при здійсненні процедур ТО, обробці технічної інформації, використанні контрольно-вимірювалього інструмента та апаратури
 • вживання практичних заходів щодо попередження негативного впливу людського фактору при експлуатації авіаційної техніки
Примітка

Підготовка проводиться дистанційно або стаціонарно за бажанням студента 

Тривалість

17 годин 15 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Ознайомлювальний курс (Familiarization Course) для ПС Airbus A318/319/320/321 (CFM56 & IAEV2500)
Ознайомлювальний курс (Familiarization Course) для ПС Boeing 737-300/400/500
Ознайомлювальний курс (Familiarization Course) для ВС Boeing 737-600/700/800/900
Авіаційні правила України, Частина-21 (АПУ-21) - "Сертифікація повітряних суден, пов'язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також організацій розробника та виробника" - Загальний курс
Для кого

Курс рекомендовано для юридичних та фізичних осіб що здійснюють Сертифікацію повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також є їх розробниками та виробниками

Цілі курсу

Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до організацій, що здійснюють Сертифікацію  повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також є їх розробниками та виробниками

Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

40 годин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 3, Частина-66 до цих Авіаційних правил. Базовий курс
Для кого

Курс рекомендовано для персоналу та керівників, діяльність яких пов’язана з виконанням / плануванням ТО повітряних суден, та персоналу інших зацікавлених організацій

Цілі курсу

Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до осіб, які здійснюють ТО ПС та компонентів, що призначені для встановлення на ПС

Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

22 години

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Авіаційні правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 2, Частина-145 до цих Авіаційних правил. Базовий курс
Для кого

Курс рекомендовано для персоналу та керівників, діяльність яких пов’язана з виконанням / плануванням ТО повітряних суден, та персоналу інших зацікавлених організацій

Цілі курсу

Надання систематизованої інформації щодо встановлених технічних вимог до організацій, які здійснюють ТО ПС та компонентів, що призначені для встановлення на ПС

Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

15 годин 30 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 4, Частина-147 до цих Авіаційних Правил. Базовий курс
Для кого

Курс рекомендовано для організацій, що здійснюють підготовку авіаційного персоналу до ТО цивільного ПС, а також компонентів, що призначені для встановлення на таке ПС

Цілі курсу

Надання систематизованих знань щодо встановлених технічних вимог  до організацій, що здійснюють підготовку персоналу до технічного обслуговування цивільних повітряних суден, а також компонентів, що призначені для встановлення на таке ПС (кандидатів на отримання свідоцтв персоналу з ТО ПС) та процедур для компетентних органів щодо видачі сертифікату схвалення таким організаціям

Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

18 годин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 1, Частина-М до цих Авіаційних Правил. Базовий курс
Для кого

Курс рекомендовано для юридичних та фізичних осіб, що здійснюють підтримання льотної придатності ПС внесених до Державного реєстру цивільних ПС України, включаючи ТО, а також компонентів, що призначені для встановлення на такі ПС

Цілі курсу

Надання систематизованих знань щодо встановлених технічних вимог  до організацій, що здійснюють підтримання льотної придатності ПС внесених до Державного реєстру цивільних ПС України, включаючи ТО, а також компонентів, що призначені для встановлення на такі ПС

Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

28 годин 10 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Авіаційні Правила України "Підтримання льотної придатності повітряних суден та авіаційних виробів, компонентів і обладнання та схвалення організацій і персоналу, залучених до виконання цих завдань" та Додаток 5, Частина-T до цих Авіаційних правил. Базовий курс
Для кого

Курс рекомендовано для персоналу та керівників, діяльність яких пов’язана з виконанням / плануванням ТО повітряних суден, та персоналу інших зацікавлених організацій

Цілі курсу

Надання широкому загалу осіб, задіяних в авіаційній галузі, систематизованої інформації щодо світового Авіаційного законодавства а також Авіаційного законодавства України

Примітка

За бажанням студента навчання проводиться аудиторно або дистанційно

Тривалість

28 годин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Теоретична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 до проведення ТО ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 209 годин 15 хвилин  

Екзамен – 7 годин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В1.1 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 192 години 15 хвилин  

Екзамен – 6 годин 15 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Практика
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Практична підготовкa персоналу категорії В1.1 до проведення ТО ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Практична підготовка - 89 годин 30 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 158 годин 15 хвилин  

Екзамен – 5 годин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Практика
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Практична підготовкa персоналу категорії В2 до проведення ТО ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Практична підготовка - 81 година 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії C на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для авіаційно-технічного персоналу, який має свідоцтво категорії C, інженерного персоналу, адміністративного персоналу, керівників підприємств, інспекторів національних органів державної авіаційної влади 

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії С на тип ПС Boeing 737-300/400/500 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 30 години 15 хвилин  

Екзамен – 1 година 15 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Теоретична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 до проведення ТО ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 206 годин 45 хвилин  

Екзамен – 7 годин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Практична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 на тип ВС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) відповідно до авіаційних правил України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Практична підготовка - 106 годин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В1.1 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 189 годин 45 хвилин  

Екзамен – 6 годин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Boeing 737-600/700/800/900 (CFM 56) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 162 години 45 хвилин  

Екзамен – 5 годин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В1.1 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 191 година 

Екзамен – 6 годин 15 хвилин

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Практика
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Практична підготовка персоналу категорії В1.1 до проведення ТО ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та ПС Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Практична підготовка - 95 годин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B2 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналa з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 151 година 30 хвилин 

Екзамен – 5 годин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії C на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для авіаційно-технічного персоналу, який має свідоцтво категорії C, інженерного персоналу, адміністративного персоналу, керівників підприємств, інспекторів національних органів державної авіаційної влади 

Цілі курсу

Tеоретичнa підготовкa персоналу категорії В2 на тип ПС Airbus А318/A319/A320/A321 (CFM 56) та Airbus A319/A320/A321 (IAE V2500) у відповідності з  Авіаційними правилами України Додаток 3 (Part 66) та Додаток 4 (Part 147)

Тривалість

Tеоретична підготовка - 39 годин 10 хвилин 

Екзамен – 1 година 35 хвилин 

Екзамен

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ЗС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) – Теорія
Для кого

Програма розрахована для персоналу з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Теоретична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 до проведення ТО ВС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) B відповідно до авіаційних правил України Додаток 3 (Part 6 4 (Part 147)

Теоретична підготовка

212 годин 54 хвилини

Іспит

5 годин 24 хв

Іспит

Так

Сертифікація

Так

Підготовка персоналу категорії B1.1 + В2 на тип ВС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) – Практика
Для кого

Програма розрахована для персоналу з ТО, який має базову авіаційно-технічну освіту та володіє англійською мовою на достатньому для читання та розуміння рівні

Цілі курсу

Практична підготовка персоналу категорії В1.1 + B2 на тип ЗС Airbus А318/A319/A320/A321(CFM56) та Airbus A319/A320/A321(IAE V2500) відповідно до авіаційних правил України Додаток 3 (Part 66) Part 147)

Тривалість

Практична підготовка – 103 години

Іспит

Так

Сертифікація

Так