Дистанційний КУРС «Підготовка льотного складу до польотів з використанням зональної навігації (RNAV), заснованої на характеристиках (PBN)»

Курс підготовки розрахований на два/три навчальні дні. За бажанням студента, для закріплення отриманих знань, курс може бути продовжений на один день.

Мета цього курсу підготовки - вивчення пілотами (PPL, CPL та ATPL) і штурманами (FN) основ зональної навігації RNAV, для отримання або підтвердження рейтингу інструментальних польотів «IR» у світлі концепції PBN (Performance Based Navigation) - навігації, заснованої на характеристиках, яка об'єднала і систематизувала всі раніше існуючі вимоги до точності зональної навігації (B-RNAV P-RNAV).

в курс підготовки входить п'ять навчальних розділів. Кожен розділ складається з навчального текстового та візуального матеріалу, відеофільму та блоку контрольних питань для перевірки засвоєння матеріалу з даного розділу.

завдання цього теоретичного курсу підготовки-переконатися в тому, що в результаті підготовки члени екіпажів:

Концепція використання зональної навігації послужила основою для вироблення вимоги Єврокомісії (Commision Regulation EU №1178/2011 і 2016/539) і EASA, зобов'язує пілотів з допуском «IR» до 25 серпня 2020-го року пройти курс підготовки по PBN (Performance Based Navigation) в авіаційних навчальних центрах ATO/FTO/TRTO з проходженням теоретичної підготовки, тренування на тренажері і перевірки.

з питань навчання просимо Вас звертатися за тел.+38 044 337 17 18 або email: trto@skyavia.com.ua.