Передзвонити мені
UA

Курси підготовки пілотів та навчання членів кабінного екіпажу (бортпровідників) та інженерно-технічного персоналу ВС з авіаційної безпеки

Діяльність цивільної авіації включає в себе багато аспектів, які необхідно враховувати при роботі. Особливу увагу тут необхідно приділяти саме такому моменту, як авіаційна безпека. Авіаційна безпека - комплекс заходів, а також людські та матеріальні ресурси, призначені для захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання в її діяльність. Враховуючи ситуацію, яка зараз складається в світі, важко переоцінити значення даного виду підготовки авіаційних фахівців. Підготовка на основі навчальних, методичних і довідкових матеріалів має на меті підтримати необхідний рівень знань льотного складу в питаннях забезпечення авіаційної безпеки при підготовці та виконанні польотів, організації відповідних дій екіпажу на загрозу або здійснення актів незаконного втручання, а також ознайомити льотний склад із змінами і доповненнями в міжнародних і національних нормативно - правових документах з авіаційної безпеки, з інцидентами, пов'язаними з авіаційною безпекою, які відбулися у цивільної авіації протягом останнього часу.

Основним принципом безпеки є превентивна робота всіх авіаційних підрозділів щодо запобігання будь-яких актів незаконного втручання в роботу авіаційного транспорту.

Кому необхідно мати сертифікат з авіаційної безпеки?

Авіаційний персонал та персонал, задіяний в авіаційній діяльності, робота якого безпосередньо пов'язана із забезпеченням авіаційної безпеки, можуть бути допущені до здійснення такої діяльності лише за наявності відповідних документів з авіаційної безпеки, виданих сертифікованими навчальними закладами.

Авіаційний центр "СКАЙ" пропонує одноденний курс «Первинна підготовка з авіаційної безпеки» для персоналу, посадові обов'язки якого вимагають перебування в зонах з обмеженим доступом аеропортів без супроводу:

  • керівний склад суб'єктів авіаційної діяльності та навчальних закладів ГА;
  • персонал авіакомпаній, що займається обслуговуванням пасажирів і вантажів;
  • персонал підприємств з наземного обслуговування;
  • персонал підприємств бортового харчування;
  • інші категорії персоналу аеропортів, експлуатантів авіаційної техніки та суб'єктів комерційного обслуговування, яким потрібен постійний пропуск в зону з обмеженим доступом.

Як проходять курси підготовки фахівців з авіаційної безпеки?

Авіаційний центр «Скай» проводить навчання пілотів і членів кабінного екіпажу, а також інженерно-технічного персоналу в галузі авіаційної безпеки. По завершенню курсу студенти отримують сертифікати, які потім дають можливість подальшого працевлаштування в авіакомпанії.

Підготовка слухачів здійснюється кваліфікованими інструкторами, які мають практичні навички в галузі авіаційної безпеки та сертифікат інструктора з авіаційної безпеки.

Для створення максимально комфортних умов навчання, АЦ «Скай» проводить виїзні навчання. Це означає, що при надходженні заявки і по мірі формування навчальної групи, інструктор може провести заняття у зручний час на базі замовника, якщо надане приміщення не відповідає вимогам до навчальних класах. Особливості даного навчального процесу обумовлюються в індивідуальному порядку з викладачем або іншим представником авіаційного центру.

Якщо Ви бажаєте отримати не просто сертифікат з авіаційної безпеки, але також і знання, які потім можна буде реалізувати на практиці – то звертайтеся до нас. Ми завжди раді Вам допомогти.

З питань навчання просимо Вас звертатися по e-mail: info@skyavia.com.uaабо по телефону +38 044 337 24 38. Заявки на навчання направляйте на вказаний e-mail.

Вас зацікавили наші послуги? Давайте обговоримо!

Ми завжди на зв'язку. Скористайтеся, будь ласка, цією формою запиту для контакта з нашим представником.

 
uk