Авіаційний центр «СКАЙ»


Авіаційний центр «СКАЙ» оголошує набір на курси підготовки відповідно до нової програми "Система управління безпекою польотів (СУБП). Базовий курс", 12 годин, 2 дня.

СУБП

Можемо проводити як в режимі онлайн на сайті так і стаціонарно (за заявкою замовника) для наступного персоналу, задіяного у сфері цивільної авіації:
- авіакомпаній,
- аеропортів,
- організацій з ТО,
- навчальних центрів,
- розробників авіаційної техніки.


АЦ «СКАЙ» схвалений ГАС України відповідно до вимог Part 145 і Part 147 що дозволяє надавати повний комплекс якісних послуг, пов'язаних з технічним обслуговуванням і підтриманням льотної придатності літаків Boeing 737CL\NG і Airbus A320 family.

Для вас доступні дві наші виробничі бази:

  • Міжнародний аеропорт Харків - ми зможемо якісно виконати базове і лінійне технічне обслуговування на своїх повітряних суднах.
  • Міжнародний аеропорт Бориспіль - ми зможемо якісно виконати лінійне технічне обслуговування на своїх повітряних суднах.
  • Міжнародний аеропорт Жуляни - ми зможемо якісно виконати лінійне технічне обслуговування на своїх повітряних суднах.

Також ми надаємо широкий спектр послуг у підготовки авіаційного персоналу. Наш центр може проводити підготовку на типи повітряних суден так і проводити спеціалізоване навчання авіаційного персоналу.

Фахівці нашої організації, а також залучені експерти, які зможуть надати вам допомогу та проконсультувати вас по будь-якому питанню, яке входить в нашу компетенцію.

Якщо ви не знайшли відповідь на ваше запитання на нашому сайті або вас цікавить більш детальна інформація за нашими послугами, ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті info@skyavia.com.ua, через форму зворотного зв'язку в розділі контакти або по телефонам +38(044)337-17-75, +38(044)337-17-18.