Авіаційний центр «СКАЙ»


Авіаційний центр «СКАЙ» оголошує набір на курси підготовки відповідно до нової програми "Система управління безпекою польотів (СУБП). Базовий курс", 12 годин, 2 дня.

СУБП

Можемо проводити як в режимі онлайн на сайті так і стаціонарно (за заявкою замовника) для наступного персоналу, задіяного у сфері цивільної авіації:
- авіакомпаній,
- аеропортів,
- організацій з ТО,
- навчальних центрів,
- розробників авіаційної техніки.


В АЦ «СКАЙ» триває набір слухачів у навчальні групи на наступні види підготовок

Теоретичного та практичного елемента підготовки:

Теоретичного та практичного елемента підготовки TRITECH

TRITECH організовує повний EASA Part-66 Basic Training cat. B1.1 курс для техніков-механіков
Тривалість: 2,5 місяці.
Мова: Російська/Українська/Англійська

Дата початку підготовки 02.12.2019 р. Тривалість навчання: 2,5 місяці. Мова навчання: Російська/Українська/Англійська

Після завершення зазначених теоретичних елементів підготовок, буде організовано проведення відповідних практичних елементів підготовок.

Йде постійний набір в групи на курси підготовки з авіаційної безпеки.

На ЧЕРВЕНЬ місяць 2020 року ще є вільні місця. Надсилайте свою заяву на нашу електронну адресу info@skyavia.com.ua з зазначенням Вашого контактного номера телефону або заповніть заявку на Вас цікавить курс у розділі Послуги » Навчання » Авіаційна безпека.

 • Одноденний (6 годин) курс «Первинна підготовка з авіаційної безпеки».
 • Триденний (18 годин) курс «Підготовка (підвищення кваліфікації) персоналу інженерно-технічного складу з авіаційної безпеки».
 • Триденний (18 годин) курс «Підготовка (підвищення кваліфікації) з авіаційної безпеки пілотів».
 • Триденний (18 годин) курс «Підготовка (підвищення кваліфікації) з авіаційної безпеки членів кабінного екіпажу (бортпровідників)».

Одночасно з формуванням груп, згідно розкладу, ми продовжуємо приймати заявки для планування наступних видів підготовок:

 • Airbus A318/319/320/321 (CFM56 & IAEV2500), категорія B1.1/B2 – теорія;
 • Airbus A318/319/320/321 (CFM56 & IAEV2500), категорія B1.1 – практика;
 • Airbus A318/319/320/321 (CFM56 & IAEV2500), категорія С.

Дати початку зазначених видів підготовок будуть визначені після досягнення мінімально-необхідної кількості заявників.

Теоретичні елементи підготовки проводяться в аудиторіях АЦ «СКАЙ» за адресою: м. Київ, провулок Віто-Литовський, будинок 15, 3 поверх. Практичні елементи підготовки проводяться в міжнародному аеропорту «Харків».

Для іногородніх слухачів ми можемо запропонувати адреси і телефони потенційних орендодавців квартир:

 • на час проведення теоретичного елемента підготовок - розташованих в районі нашого офісу;
 • на період проведення практичного елементу підготовок - розташованих в районі аеропорту м. Харків

Для всіх слухачів, що проходять теоретичну підготовку, за заявкою може бути організовано харчування (обід, вечеря - домашня кухня).

Всіх, хто бажає приєднатися до складу формуються груп, просимо подавати відповідні заявки на e-mail: mto@skyavia.com.ua. Форми заявок знаходяться на головній сторінці сайту skyavia.com.ua в закладки: Послуги » Навчання персоналу » Технічний персонал » Підготовка і перепідготовка на тип ПС.


АЦ «СКАЙ» схвалений ГАС України відповідно до вимог Part 145 і Part 147 що дозволяє надавати повний комплекс якісних послуг, пов'язаних з технічним обслуговуванням і підтриманням льотної придатності літаків Boeing 737CL\NG і Airbus A320 family.

Для вас доступні дві наші виробничі бази:

 • Міжнародний аеропорт Харків - ми зможемо якісно виконати базове і лінійне технічне обслуговування на своїх повітряних суднах.
 • Міжнародний аеропорт Бориспіль - ми зможемо якісно виконати лінійне технічне обслуговування на своїх повітряних суднах.
 • Міжнародний аеропорт Жуляни - ми зможемо якісно виконати лінійне технічне обслуговування на своїх повітряних суднах.

Також ми надаємо широкий спектр послуг у підготовки авіаційного персоналу. Наш центр може проводити підготовку на типи повітряних суден так і проводити спеціалізоване навчання авіаційного персоналу.

Фахівці нашої організації, а також залучені експерти, які зможуть надати вам допомогу та проконсультувати вас по будь-якому питанню, яке входить в нашу компетенцію.

Якщо ви не знайшли відповідь на ваше запитання на нашому сайті або вас цікавить більш детальна інформація за нашими послугами, ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті info@skyavia.com.ua, через форму зворотного зв'язку в розділі контакти або по телефонам +38(044)337-17-75, +38(044)337-17-18.